Wieczór panieński

W FORMIE WARSZTATÓW KULINARNYCH
 
O WARSZTATACH

WIECZÓR PANIEŃSKI

Warsztaty kulinarne organizowane z okazji wieczoru panieńskiego pod względem merytorycznym nie różnią się w żaden sposób od innych warsztatów – zarówno tych zorganizowanych dla grup zamkniętych, jak i tych otwartych, na które może zapisać się każdy. Podobnie, jak w ramach innych warsztatów staramy się spersonalizować ofertę i przekazać praktyczne umiejętności dobrze się przy tym bawiąc.

W ramach realizowanych tematów możemy przygotować różne potrawy kuchni ŚWIATA. Najczęściej w ramach tej okazji warsztaty skupiają się wokół kuchni włoskiej, czy potraw będących elementem kultury street food (pad thai, włoska pizza, izraelskie falafele itp.). W zależności od sezonu możemy również zaproponować sezonowe menu opierające się na aktualnie występujących, sezonowych produktach. Poza tym w Naszej ofercie znajduje się kuchnia hiszpańska, kuchni tajska, kuchnia francuska, wołowina, ryby i owoce morza, pasta fresca, BURGERY ŚWIATA.

Podsumowując, zachęcamy do skorzystania z Naszej oferty warsztatów kulinarnych. Jeśli jest ku temu okazja i chciałbyś spędzić ciekawy wieczór – zapraszamy do Naszego studia kulinarnego pod Poznaniem.

Prowadzący warsztaTY

Artur Wesoły

Artur Wesoły – współpomysłodawca Pracowni Kulinarnej i koordynator eventów warsztatowych. Sam o sobie mówi: „Z miłości do gotowania jestem kucharzem, a z ogromnej pasji do żywienia jestem dietetykiem”.  Artur pomimo młodego wieku posiada już na swoim koncie spore doświadczenie. Gotował w wielu różnych restauracjach i podczas wielu różnych wydarzeń. Pomagał na zaproszenie samego Wojciecha Modesta Amaro przygotowywać kolację w ramach Porsche Gourmet Tour. Szkolił szkolne kadry stołówek w ramach projektu „Szkolne smaki”, pomagał przygotowywać kilkanaście kolacji w ramach cyklu Kina Kulinarnego będącego elementem festiwalu Transatlantyk.

Stażował w kraju i za granicą: m.in. w niemieckiej restauracji, która od kilkunastu lat utrzymuje jedną gwiazdkę w przewodniku Michelin. Artur jest także magistrem dietetyki – podczas studiów poza działalnością naukową prowadził także warsztaty kulinarne dla starszych i najmłodszych – potrafi okiełznać różnorodną grupę kursantów. Ceni prostą, ale świeżą kuchnię! Jego gastronomicznym ideałem na co dzień jest Jamie Oliver – w swojej prostocie i prawdzie, a także Michel Roux – w klasycznej francuskiej tradycji. Podczas warsztatów stara się przekazać sporą dawkę ciekawostek oraz wiedzy dotyczącej produktu,  jego różnorodnej formy i obróbki.

0 komentarzy

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak długo trwają warsztaty?
Warsztaty kulinarne, które są organizowane w Pracowni Kulinarnej standardowo trwają od 3 do 4 h. W tym aspekcie również jesteśmy elastyczni – możemy skrócić nieco czas – zmniejszając ilość przygotowywanych potraw w zależności od potraw i preferencji.
Ile osób może liczyć grupa?
Aby warsztaty przebiegły w komfortowej atmosferze dla wszystkich uczestników – w warsztatach może wziąć udział maksymalnie 14 osób.
Jaki jest koszt?
Koszt zależny jest od wielu czynników: wybór menu, czas trwania warsztatów, ilość osób itp.
Zachęcamy do kontaktu – chętnie wyślemy Państwu spersonalizowaną ofertę uwzględniająca Państwa potrzeby i preferencje.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości – poniżej znajdziecie formularz, który wystarczy uzupełnić i wysłać – w odpowiedzi my skontaktujemy się z Państwem i odpowiemy na wszystkie pytania.
Możecie Państwo również wysłać do nas wiadomość mailową lub zadzwonić.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ TAKIE WARSZTATY!